| DeepEyesClaudia a întrebat:

Sunt indragostita de un tip, ne intelegem foarte bine, dar nu ne vedem atat de des, si oricum atunci cand ne vedem, mai sunt si alti prieteni. As vrea sa ma apropii mai mult de el, dar... cum as putea sa fac astfel incat sa fim numai noi doi, fara ca el sa se simta stingher?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și până acasă de ce nu te conduce că sunt câini și îți este frică de ei?
Motiv să stai un pic de vorbă cu el între patru ochi.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te conduce până acasă, nu obligatoriu și în casă.
În fața ușii stai un pic de vorbă cu el, atunci cine mai este cu voi? Nu sunteți singuri?
Pa, pa.

| DeepEyesClaudia explică:

Sta in celalalt capat al orasului, si daca e sa mergem acasa, nu suntem singuri niciodata.

| DeepEyesClaudia explică:

Chiar si asa, nu avem nicio bucata de "drum comun".