| LetMeBlowYourMind8 a întrebat:

Sunt intr-o relatie cu un baiat de 7 luni si dupa multe amintiri si clipe frumoase petrecute impreuna ne-am despartit.
Faza este ca il iubesc enorm. si stiu ca si el pe mine. El este din Bucuresti, iar eu stau la 30 de min distanta. Suntem la acelasi liceu si din cauza ca a avut note mici anul trecut trebuie sa invete vara si ne-am despartit pentru ca nu prea mai avem cum sa ne vedem asa des.
Toata saptamana trecuta a fost cam indiferent cu mine, ma suna in fiecaare zi si vorbeam. dar pur si simplu ca amici. iar vineri m-am aranjat si eram frumoasa. si imediat a venit la mine si acum face pe suparatul ca nu suntem impreuna straight face ca ii pare rau ca a gresit si etc...
Inima imi spune sa il iert si sa ne impacam. iar capul imi spune ca desi sufar daca nu sunt cu el, sa nu il iert... nu stiu ce sa fac... sad
Am 15 ani, si tocmai am trecut de primul an de liceu. unde am avut parte de prima mea iubire...
Dau funda sad

Răspuns Câştigător
| serendipyti a răspuns:

''Faza este ca il iubesc si stiu ca si el pe mine ".....raspunsul este chiar la tine.winking

2 răspunsuri:
| ionutZzG30 a răspuns:

Serendipyti are dreptate e chiar la tine daca il iubesti dc nul ierti si n-o sa mai suferi..gandestete bine happy

| Ktpu a răspuns:

Tineretiilehappy uite in final o sa iasa cum vrei tu nu conteaza cite intrebari pui.
Sa iti spunem ce sa faci ar fi in zadar doar tu stii.
Un ajutor ar fi sa raspunzi la niste intrebari:
De ce doar oameni in varsta iau decizii intelepte? (judeca cu inima sau su mintea? )
De ce la angajare te intreaba ce probleme de sanatate ai? (sa isi bata ei capu cu concedii medicale?)
De ce se spune ca prima iubire nu se uita? (sa fie doar una?)
Cum capeti experienta in dragoste? (fara sa suferi?)