| ClaudiuGoosty a întrebat:

Va scriu iarasi.Deci vreau sa o castig pe fata pe care o iubesc inapoi.Deci: Eu am fost primul baiat cu care a fost cuplata, ne-am iubit enorm, tinea enorm la mine. Apoi m-am despartit de ea.A suferit mult. Dupa acea am inceput sa imi replaca.Si acum ea si-a gasit un baiat, il iubeste mult, e atasata mult de el( asa mi-a zis).I-am zis tot ce simt pentru ea.O iubesc enorm.Mi-am dat seama ca nu pot trai fara ea.Mi-a spus sa o uit.Am incercat si nu am putut.I-am zis sa imi dea o sansa dar ea spune sa o las in pace, nu mai vrea nimic. Cum sa o readuc inapoi la mine.As face orice!

8 răspunsuri:
| dariaelena a răspuns:

Nu mai vrea pentru ca a suferit foarte mult, iar acum cand in final e fericita apari iar tu sa o tulburi. Daca o iubesti asa mult cum spui iti doresti sa fie fericita chiar daca fericirea ei este alaturi de alt baiat.

| ZEU93 a răspuns:

Esti prost, trebuie sa apreciezi ce ai cand ai nu cand pierzi. Ti-ai ratat sansa dar macar las-o pe ea sa fie fericita, asa ar fi cel mai corect.

| ClaudiuGoosty explică (pentru ZEU93):

Da frate, stiu ca am gresit enorm.Dar mi-am dat seama ca ea e fata cu care vreau sa imi petrec tot restul vietii.O iubesc enorm.

| ZEU93 a răspuns:

Nu dramatiza, sunt si alte fete, o sa treaca un timp si o sa gasesti una pe care sa o iubesti la fel de mult. Ea a gasit las-o sa fie fericita, daca o iubesti asta ar trebui sa fie important pentru tine sa o vezi fericita. Ca nu ai putut tu s-o faci fericita si poate altul asta e... invata din greseli si fa ce e corect chiar daca e greu.

| neutrino a răspuns:

Stai cuminte si invata ca fetele nu sunt mingi de fotbal pentru baieti.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Asasineaza-l pe actualul iubit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Nu va mai putea avea niciodata incredere in tine.

| DoarSteff a răspuns:

Stii cum se zice, ghinionul fraierilor (cazut tau dar nu numai) e norocul smecherilor cool. Oricum trebuie sa apreciezi ce ai cat timp ai... nu sa-ti dai seama abia dupa ce ai pierdut acel ceva. Nah. Uit-o, mai sunt fete pe lumea asta (de 4 ori mai multe ca baieti) si avand in vedere ca mai sunt si homosexuali ar veni ca mai ai cel putin 7 fete big grin. Si scuze (sincer) ca te-am facut fraier (e doar o metafora) dar pe el l-am facut de doua ori prost si o data fraier deci, nah laughing.