| Daniel235 a întrebat:

Voi credeti ca baietii sunt mai urati cand sunt mai mici? Adica in pubertate? Am vazut ca atunci cand sunt adolescenti, cam pe la 15-16-17 ani, devin mai frumosi. Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da si nu, cand baieti sunt la pubertate se dezvolta devin barbatii fizic, asta le atrage pe femei,unul urat, scund, care arata ca naiba nu o sa devina frumos fi fara griji, totul sta in bagajul ala genetic care il ai, inaltimea e foarte importanta

| Daniel235 explică (pentru RAY):

De ce este inaltimea foarte importanta? Adica eu incep sa cresc cam inalt, dar nu prea sunt fachion boy (sau cum se scrie), sunt cat de cat, dar inca cresc si chiar foarte repede, ce zici o sa raman tot mai uratel asa?

| RAY a răspuns (pentru Daniel235):

De ce este? sa vedem tu stai in tufisuri si ele sunt mai mari ca tine o sa vezi tu vreun animal? pune 3 persoane intro camera unul mic de inaltime, unul mediu, unu inalt fiecare cu acelasi personalitate, fizic ghici cine va vi sefu? intr-un esantion de 5000 de femeii peste 90% au ales pe cei inalti,cei inalti castiga mai mult ca cei scunzi,reprezinta autoritate,incredere, in mintea unei fete inaltime = protectie, cine spune ca fizicul nu conteaza e cel mai mare ipocrit,frate stai langa una/unu o viata habar nu ai ce suflet are, parerea mea este ca inaltimea,comportament de badboy nu fricos,pampalau,timid,situatia fianciara te fac barbat, asta insemna un mascul alfa, man fata ta nu se schimba, nu devine mai frumoasa, nu devine simetrica, noua ne plac persoanele simetrice

| neutrino a răspuns:

Nu sunt mai urati, ei se maturizeaza mai tarziu si mai greu decat fetele. Iata inca un motiv pentru care intr-un cuplu baiatul trebuie sa fie mai mare decat fata!

| Lawliet14 a răspuns:

Si inainte.

| AlinaAlinuzza a răspuns:

Da, orice baiat e mai urat cand e la pubertate