| Mr97ScZ a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi.Ei bine, am 16 ani si penisul meu este de 7 cm in stare fleasca.Credeti ca se poate face sex si cu un penis de marimea aceasta? Adica pot satisface o femeie? Si credeti ca o sa rada fetele daca afla cat de mica o am?
Adevarul este ca m-am mai masturbat uneori, dar oare din aceasta cauza o am asa mica?
FUNDA! pentru raspunsuri bune.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In stare de erectie va avea cam 10 cm, cred.
Oricum, nu marimea penisului conteaza, ci mai degraba grosimea(ca pune o presiune mai mare asupra vaginului).
In orice caz, doar primii 3 cm ai vaginului sunt excitabili, acolo ajungand orice penis.
De la masturbare penisul devine maro, si oricum treaba asta nu-i bine s-o faci.
Mai asteapta macar pana la 20 de ani ca sa incepi cu sexul, acum ai alte prioritati:scoala, invatat, cariera.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu se masoara niciodata in stare FLASCA, ci numai in erectie.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Inca nu e momentul sa-ti faci griji, esti inca in crestere, la fel si penisul tau.
Daca in stare ''fleasca'' este de 7 cm, in erectie este mai mare.
Iar daca fata respectiva, te iubeste te va iubi oricum. plus ca esti inca mic, ai rabdare!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Si in stare de erectie? nu se poate sa aiba tot 7 cm, are mai multi! si inca se mai dezvolta!

| Sk1j4 a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Atunci i da cu minus(-)

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru Sk1j4):

laughing hai nu fi rau! omul are o problema si tu...hee hee

| Sk1j4 a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Da...asta chiar e o problema foarte mare.

| BSwwatch a răspuns:

Pentru linistea sufletu-lui tau,da,se poate satisface o femeie cu un penis mic,si cu sex-ul asta nu-i asa cum crede lumeahappy,te-ai urcat ai bagat-o si dai din fund precum bati ouale cu teluhappy,sunt etape de parcurs,iar daca parcurgi etapele cu interse totul este perfect,dar daca nu te lamureste prea mult sfatul meu, sunt exercitii, in urma carora obtii rezultate, avind in vedere ca esti in crestere te ajuta mult mai usor, practic stimulezi dezvoltarea lui.

| mariumarius a răspuns:

Depinde de femei.

| AllexTheWolf a răspuns:

La varsta ta nu cred ca e normal, eu am 13 si am 13 cm, acum si cu aia merge sa satisfaci o femeie, oricum bafta la crescutwinking

| maryusdumitru a răspuns:

Fie mare fie mica buna e de se ridica, stai linistit ca o sa incerci la ele pana gasesti una pe marimea ta care sa fie multumita pune mana pe carte si lasa puta in pace

| Haker007 a răspuns (pentru maryusdumitru):

Ha ha, uitațiva unde este cel mai bun raspuns! Deacord cu tine