| verooo a întrebat:

Salut tuturor dragii mei am mare nevoie de ajutorul vostru as dori sa ma ajutati sa formulez o declaratie de dragoste insa excluzind cuvintele de tipul te iubesc.te ador

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fara acele cuvinte nu are farmec.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Esti frumoasa ca zambila
Cocosata ca camila
Parul tau ca coada vacii
Cand te vad ma iau toti dracii big grinlaughing
glumeam, cea mai veche si cea mai frumoasa ramane un since; Te Iubesc;...

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

De fapt face cat o 1000 de cuvinte

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Cred ca cele mai potrivite pentru astfel de chestia ar trebui sa vina din sufletul tau si nu de la altii, da na faci cum vrei

| alkhymeia a răspuns:

Draga daca o sa fiu obligat o sa iti spun chiar te iubesc numai sa ajung o data intre picioarele tale...astea sunt declaratiile de dragostea care nu vin din inima, cu alte cuvinte...sau poate ai 5 ani, poti desena

| sveNik a răspuns:

Eu cred ca daca iubesti cu adevarat, AR TREBUII SA SCRII TU SINGUR FARA SURSE DE INSPIRATIE

| aditzapissy a răspuns:

Iubita mea, du-te dracu

| RedKillerCat1202 a răspuns:

Am compus o poezie de dragoste acum cateva saptamani, poate te va ajutawinking :
Intunericul ma invaluise,
Ce oroare!
Singura mea scapare
Este a ta sarutare.
Buzele tale dulci,
Atingandu-le pe ale mele,
Capul pe umarul meuti-l culci
Si impreuna uitam de toate a intunericului sechele...

Sper sa ti fie de folos:*

| verooo explică (pentru RedKillerCat1202):

Mersi chiar imi este de folos

| Biancasukara a răspuns:

Draga mea, (numele ei )...
Astazi pentru mine soarele nu a rasariit, vreau sa ramana noapte pentru ca tu o luminezi. Si in caz ca te intrebi. Da esti luna mea stralucesti mai frumos ca diamantele. Stralucirea ta are un secret... Ti-l zic? TE IUBESC! Funda?