| Ionutz2011 a întrebat:

Salut tuturor.Sunt cu iubita mea impreuna de 9 luni, ne-am cunoscut intamplator intr-un parc, Tineretului mai exact. Ea are doar 16 ani iar eu 17. Ea inaintea mai a avut o relatie de 3 ani. Mi-a zis ca a fost virgina dar nu a curs sange, si uneori imi zice ca ii pare rau ca m-a mintzit ca a nu a fost virgina iar uneori imi zice ca a fost virgina.De cateva zile ea refuza sa ma sarute, sa se culce cu mine, sa ma bage in seama... Iar ieri a zis ca ii e indifrent daca mai sta cu mine, ca nustie daca ma mai iubeste... Ce as putea face sa o uit, ea acum pleaca cu familia intr-o mica excursie. Ce as putea sa fac sa o uit? De multe ori motivu de cearta intre mine si ea era accela ca sunt atent cu ea.

Răspuns Câştigător
| FïяŠtℓovε a răspuns:

Ce tampita. straight face Nu stie sa aprecieze...cu greu gasesti in zilele noastre asa baieti,sa fie atenti cu o fata. Tocmai pentru ca pleaca intr-o mica excursie,incearca sa iesi din casa,sa eviti orice contact cu ea(mesaje,sunat,vorbit pe mess). Iesi plimbate cu prietenii, cluburi, disco si cauta`ti alta tipa care sa te merite. tongue Sunt atatea feteeeeeeeeeeeeeeeee. laughing Succes.batting eyelashes :*

5 răspunsuri:
| Blondda a răspuns:

Chiar daca sunt fata iti zic sincer : Nici o fata nu merita sa renunti la prieteni pentru ea. Distreaza.te! E vara. E cald. Mergi la piscina cu prietenii. Si cu siguranta vei gasi o alta mai sincera si mai buna ca ea. Mereu exista o alta.happy

| ReeaAndreea a răspuns:

@Ionutz2011 imi pare rau pentru tine. din cate vad tu chiar ti la ea si esti intr.o situatie destul de nasoala... in plus odata ce te.a mintit in legatura cu virginitatea si a zis ca ii e indiferent daca mai sunteti impreuna sau nu, e clar ca e o fata care nu merita nimic de la tine. iesi cu alta fata si distreaza.te. ca doar e varawinkinglaughing daca vrei sa mai vb despre subiectu asta da.mi un mesaj in privatwinking

| d33a_6885 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine,dar ea este o idioata nu trebuia sa ii acorzi atata atentie, ia nu merita un baiat asa ca tine, mai rara gasesti baietii din acestia eu zic sa incepi sa iesi cu prietenii prin cluburi la suc poate cunosti o fata care te merita...bafta.pup

| Ionutz2011 explică:

Mda probabil unde am fost prea bun cu ea se comporta asa.I-am oferit tot ce si-a putut dorii, orice imi zicea ca vrea ii faceam orice moft, renuntam la mine pentru ea iar acum sunt JOOs...Ma rog, poate se va intoarce roata, ca este vorba de 9 luni

| Ionutz2011 explică:

Eu mai mult am apelat la accest forum pentru ca ea a avut grija sa ma lase fara prieteni, ma exclus din grupu meu de preieteni destul de frumos. Fata isteata...Ma chema zilnic la ea si nu ma lasa sa raspund la preteni.Mai exact cand ma suna un prieten gasea repede acctivitate si sa nu pot raspunde la telefon.Din fericire prietenii m-au primit la loc dar ma simt eu prost fata de ei, ca am facut o prostie, am renuntat la ei pentru o fata.