| alinel0808 a întrebat:

Salut, unei fete ii place de mine mi.a zis o cunoatinta de a ei, noi nu ne cunoastem eu nu as zice nu unei relatii cu ea si as dorii sa imi dati.un sfat cum ma pot baga in seama cu ea deocamadata pe facebook, dar nu ma luati cu buna ce faci sau deastea!

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Uite ce te sfatuiesc eu, ia-o incet, vorbiti pe facebook, astfel sa deveniti super buni prieteni pana la revelion, intre timp planuieste cu tovarasii sa faceti cabana de rev sau sa inchiriati un apartament, sau mergeti la unul acasa sa faceti chef, o inviti si pe ea, o imbeti discret si pe urma faci sex cu ea

| neutrino a răspuns:

Fa-te ca nu stii nimic.

| grab a răspuns:

Pai daca tu stii ca ii place de tine, pur si simplu fa rost de numarul ei de telefon si sun-o, si scoate-o in weekend in oras. daca chiar ii esti drag o sa accepte si o sa mearga totul foarte usor happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Amatorule, buna e cuvantul magic :/ de aici porneste tot

| HeadShoot32 a răspuns:

Simplu, vorbesti cu ea despre scoala, in principal, colegi, profesori, ore etc. Dupa, mai tarziu, cand va imprieteniti devii si tu mai. Subiectiv sa zic asa, mai bati un apropo ca e draguta si d'astea. Dupa incepi cu glume perverse si mai tarziu cred ca stii ce trebuie sa faci. Daca daca vrei doar in sfat sa te bagi in seama cu ea, vorbeste lucruri care le ai in comun cu ea. Presupun ca, pentru ca nu ne-ai zis cati ani ai, e scoala, si e destul de vorbit despre ea, chiar daca pare idiot raspunsul, da roade.