| malishka93 a întrebat:

Salut.Va rog mai multe pareri! m-am despartit de prietenul meu cu care am fost impreuna un an jumate! nu mai suport ne certam din orice motive.la moment sunt la Portugalia si distanta e de vina si ca nu prea am incredere in el! Miam stins mobilul credeti ca am facut bine? stiu ca ma va suna si de asta vreau sa-l fac oleaca sa sufere asa cum sufar si eu! daca nu ma va gasi pe mob meu va suna mamei.am facut bine ca am stins mob, cum ar trebui sa procedez? ce credeti? sunt asa de trista!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa pui capat ca mai rau iti faci daca continui cu el nu merge relatia la distanta deloc.

| PatyKan a răspuns:

Daca v-ati despartit definitiv, cel mai bine e sa sa vb cu el si sa il rogi sa nu te mai sune.
Tu nu mai ai incredere in el? A facut ceva sau a zis ceva care te-a ranit? Atunci e mai bine sa nu mai continui relatia asta, mai ales ca tu acum locuiesti in Portugalia... Vrei sa te stabilesti definitiv acolo sau e doar pentru cateva luni?
Daca vrei sa ramai acolo, eu cred ca relatia voastra nu are viitor, pentru ca nesiguranta sau teama ca te va insela va fi mare. Si e clar, ca daca tu nu esti cu el, nu va putea sta singur.

| Feliciann a răspuns:

In stilul asta iti faci rau tie si i faci si lui. Foloseste vb aia,, ce nu iti place nu face altuia,,