| malishka93 a întrebat:

Salut.Va rog mai multe pareri! m-am despartit de prietenul meu cu care am fost impreuna un an jumate! nu mai suport ne certam din orice motive.la moment sunt la Portugalia si distanta e de vina si ca nu prea am incredere in el! Miam stins mobilul credeti ca am facut bine? stiu ca ma va suna si de asta vreau sa-l fac oleaca sa sufere asa cum sufar si eu! daca nu ma va gasi pe mob meu va suna mamei.am facut bine ca am stins mob sau cum ar trebui sa procedez? ce credeti? sunt asa de trista!

3 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Incerci sa te joci? Joaca bine, sau te lasi, macar. Daca te-ai despartit de el, il ignori. Stii de ce te-ai despartit de el, si o astfel de relatie, in care sa existe mai multe certuri decat momente placute, nu mai doresti. Ori ii explici, ori continui sa-ti faci tie rau incercand sa te joci cu sentimentele lui. La un momentdat o sa-ti deschizi telefonul, si cat crezi c-o sa dureze sa te ascunzi de el? Merita o explicatie, spun eu.

Răspuns utilizator avertizat
| Oanna_1609 a răspuns:

Dupa parerea mea ai facut foarte bine ca ti l-ai stins dar daca ai putea sa nu mai intri nici pe mess sa-l faci sa creada ca ai pe altu sau ca nu-ti pasa de el...lasal asa o perioada sa vezi ca nu o sa fie indiferent de loc sau poate o sa ajunga sa se ingrijoreze din pricina ta:-P succes