| Anonimusclan a întrebat:

Salut, va rog sa scuzati intrebarea, dar cum as putea sa o fac cu mama. Adica am fantezii cu ea si as vrea niste metode prin care sa o conving. Din nou scuzati mi intrebarea. Sunt la varsta la care ai foarte multe fantezii, dar asta vreau sa o infrplinesc. Multumesc

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum sa vrei sa faci asta? Sper sa ramana doar o fantezie. Fa-ti o prietena de varsta ta, nu te mai gandi la tampenii.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca esti la varsta cand ai paie in cap, in loc de creier, pentru ca la incest nu se pot gandii decat cei bolnavi la cap, cu comportamente sexuale deviante.

| GoldenZenith a răspuns:

Dar cu un psihiatru nu te tentează sa "o faci"? Chiar și în glumă, întrebarea este bolnava.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt doar fantezii care vor trece. Asa ca stai cuminte

| NameInUse a răspuns:

Mai lasa filmele porno si fii atent la realitate.

| MaTeOGG a răspuns:

Mai lasa filmele pornu gen : Mom and Son, Son get cought by Mom, etc etc

| iar99Teo a răspuns:

Fanteziile sunt fantezii si indicat ar fi sa ramana fantezii in cazul tau! Exista o mare diferenta intre fantezie si realitate! Cuvantul incest iti spune ceva?! Sfatul meu ar fi sa consulti un psiholog!

| SG1995 a răspuns (pentru iar99Teo):

Psiholog, eu i-as recomanda cu caldura spitalul de psihiatrie.

| iar99Teo a răspuns (pentru SG1995):

Mda happy....problema tine de psihologie/psihiatrie. Pentru cei care au chef afle mai multe va dau un link: https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Complexul_Oedip

| SG1995 a răspuns (pentru iar99Teo):

Complexul oedip e de natura emotionala, s-ar putea ca aici sa fie vorba de dereglari hormonale, se pare ca in creier exista o serie de neuro-transmitatori care inhiba comportamentul sexual neadecvat, deci in mod natural indivizi legati genetic nu vor fi atrasi sexual unul de altul.

| Svastica a răspuns:

Esti prost...

| PusseySlap69 a răspuns:

Da-i cu delma pe sfarcuri inainte

| cecocalarclasicestilol a răspuns:

Foarte simplu, dragul meu! sari pe ea si baga-i pe gat minim un gram jumate de dxm! o bagi intr-un sigma de poti sa-i faci ce-ti doreste inimioara timp de vreo 8 ore! evident, nu uita de protectie si controleaza-ti fetishurile. eu cand am facut asta cu mama, am uitat ca-i mama si i-am facut o taietura destul de adanca pe abdomen. am regretat cateva zile dupa. take care & have fun!