| matei1234 a întrebat:

Vara trecuta am cunoscut o fata, printr-o prietena. M-am imprietenit cu ea, si in seara ce a urmat i-am dat un mesaj. Am intrebat-o daca vrea sa mergem intr-o zi la plaja si a acceptat. Cand am inceput sa ne cunoastem mai bine a inceput sa se comporte ca si cum ne-am stii de o viata, ieseam aproape in fiecare zi, vorbeam, ne spuneam problemele unul altuia etc... Dar dupa o vreme imi spunea ca ne vedem si nu ne vedeam...
De 4 ori s-a intamplat asta. De atunci nu prea am mai vorbit cu ea, si la un moment dat deloc. Aproximativ 1 luna jumate. Acum 2 zile m-a bagat in seama si mi-a spus ca ii este dor de mine, si ca vrea sa ne vedem. Trebuia sa ne vedem aseara, dar cand a venit timpul a spus ca nu merge ca ploua... Iar azi de dimineata am intrebat-o daca iesim la o cafea pe seara, si mi-a spus ca iesim. Ea scapa la 19:00, si trebuia sa ne vedem pe la ora 19:30-20:00. am vazut ca nu ma suna si i-am dat un mesaj, in care i-am intrebat-o daca ne mai vedem, si a spus ca la 9. Si nu m-a sunat. Vreau sa mentionez ca imi zicea tot timpul ca sunt special. Deci chiar nu stiu ce sa mai inteleg. Ce parare aveti de aceasta situatie? Problema este ca o plac.

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Cred ca un asemenea comportament e si un pic clinic. poate are fata anumite fobii, sau poate sufera de grandomanie, ii place sa se laude ca face si nu face.
roaga-o la modul cel mai serios sa se tina de cuvant cand promite ceva...
stima!
S

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Esti un fraier daca mai stai atata dupa curu ei

| lindsay a răspuns:

Gaseste pe cineva care chiar te merita... poate ca are probleme, dar daca ar fi asa ar fi frumos sa te anunte printr-un mesaj sau ceva. Da dovada de ignoranta si dezinteres. Nu spun sa nu vorbesti cu ea cand isi doreste asta, dar daca e sa vorbim de relatii si de "placut", cauta pe altcineva pentru ca ar fi pacat sa incepi ceva cu o persoana care nu pune pret pe tine si pe sentimentele tale.

| neutrino a răspuns:

Tu o placi, ea nu te place si isi bate joc de tine.

| SkyPilot a răspuns:

Isi bate joc de tine. Sau poate ca asa e ea, dar din punctul tau de vedere este acelasi lucru. Treci la urmtoarea!

| cristimihailov a răspuns:

Are prieten.

| Danysan a răspuns:

Mergi sa te intalneste cu ea.E posibil sa aiba anumite probleme dar asta nu inseamna ca nu vrea sa te vada.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam neserioasa fata. Daca chiar te credea special nu cred ca se juca in halul asta cu tine.

| LoseYourMind a răspuns:

Jocul ei, regulile ei. Ea joca cum doreste, si tu esti cel care pierde.