| nevermind3322 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva, pe toti: Pe toti va atrag fetele sau baietii cu un corp perfect, pentru care sexul sa fie totul? Chiar sunt curioasa... Va rog sa-mi raspundeti sincer si mai ales fara bataie de joc. Multumesc happy

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns:

Ce înțelegi prin corp perfect?
Nu...și iar nu.

| Oana92 a răspuns:

Nu. Mai exista si oameni nuantati, care nu pun pret pe asa ceva. Cei care iubesc doar un corp si atat sunt limitati si imaturi...

| Cristiann25 a răspuns:

Nu! In primul rand eu sunt baiat. Fata trebuie sa fie grasa dar nici una din aia cu "doua bete in fund"! Sexul chiar daca multa lume nu recunoaste este foarte important intr-o relatie, undeva la 60-70%! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU!

Răspuns utilizator avertizat
| negat1ve a răspuns:

Nu chiar, dar acum sincer vorbind, cred ca tuturor ne place un corp bine definit indiferent daca e baiat sau fata. Sexul nu e totul dar se afla printre primele locuri la lucruri importante in relatii, alaturi de sinceritate si intelegere. Unii poate nu il vad atat de important altii il vad foarte important. Deci sa zicem ca pentru acele persoane ar conta ca tu sa ai corpul perfect.Depinde de persoane.

| rikkimady16 a răspuns:

Nu! (sunt fata, dar cred ca ai observat)laughing