| Winners10 a întrebat:

Salutare. Ati putea sa imi dati si mie niste idei va rog ce cadou as putea sa ii fac iubitei de " Mos Nicolae " big grin

Multumesc

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O esarfa in culoarea ei preferata sau care sa se asorteze la cele mai multe haine,o esarfa simpla si eleganta de bun gust.
Un portofel deosebit,o curea elastica eleganta,o pereche de manusi dragute,un pulover sic,un breloc cu blanita,o pereche de papuci de casa trazniti care sa o faca sa rada,un set stilou-pix de dama,o bricheta incrustata,o bratara unicat,un parfum rar, o husa noua pentru telefon, un maimutoi care canta, un ursulet pufos, o cutie de cicolatele After eight(cu subinteles)sunt atat de multe, lista asta risca sa nu se termine niciodata!happy
Oricum, indiferent ce ii vei cumpara, nu uita sa insotesti totul cu o nuielusa si un trandafir frumos, ca pentru iubita ta!
Succes si spor!♥

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Un costum sexy de craciunita si o nuia

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta are prietena ta?

| Violleta2022 a răspuns:

O ciocolata!
Este mos Nicolae doar, care vine doar la copilasii mici cu ciocolate si bomboane in ghetute.

Adultii primesc cadouri de mos Craciun!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un oral.
Ar trebui sa o cunoastem si noi, ca sa ne dam cu parerea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Stiu, ti-ar fi prins bine sa te creasca o persoana ca maica-mea.
Dar ksf, nu toti provenim din familii decente.

| Drimmero a răspuns:

O nuia daca nu a fost cuminte.

| iulia0514 a răspuns:

Depinde! câți ani are?

| lox788 a răspuns:

Bucatarie ca vine craciunu

| pisicaalbastra a răspuns:

Calendar advent și un ursuleț!