| NoNaamexD a întrebat:

Salutare,ce mai faceti big grin? Ma puteti ajuta si pe mine? [fundita] Deci,la scoala imi place de un coleg de-al meu de clasa. La inceputul anului scolar placea o alta fata,dar eu cred ca nu o mai place pentru. ca nu mai vb. cu ea,etc. Bun,toate colegele mele spun ca pe mine ma place deoarece mi-a dat flori-aici e problema, i-a dat flori si celei mai bune prietene a mea dar eu am primit flori rosii si ea galbene- desi, el se poarta mult mai frumos cu mine fata de cum se poarta cu prietena mea. Totusi eu nu sunt sigura 100% ca ma place. Imi puteti da un sfat cum as putea sa-mi dau seama si un sfat in legatura cu faza cu florile? Multumesc muuuuuult de tot! :*

Răspuns Câştigător
| Raduuuuuu a răspuns:

Pai cu florile...depinde daca ti-a dat rosi inseamna ca e un semn ca te place cel putin o urma de simpatie.Incearca sa intrebi un prieten de-al lui cat % te place pe tine si cat % pe prietena ta... sper ca ti-am fost de folos big grin BAFTA sper ca te ajutat sfatul meu big grin

1 răspuns:
| YourArt a răspuns:

Dith we daca ti-a dat flori gata te place