| anonim_4396 a întrebat:

Salutare dragilor!
Sambata, eu cu prietenul meu am avut parte de niste momente mai intime, sa va spun mai pe scurt ce s-a intamplat.
Eu fiind in a 2-a zi de ciclu, am acceptat ca eu si partenerul meu sa ne atingem vertical organele (fara penetrare)... Ne-am excitat timp de minune 10 minute, dupa care eu m-am dus sa ma spal foarte bine la baie, si mi-a curs putin sange.
Tin sa mentionez ca nu este vorba de sex, intrucat nu a existat penetrare, dar l-am intrebat dupa daca a ejaculat, mi-a spus ca nu, insa cat timp eu eram la dus, el a gasit un lichid transparent pe penisul lui.

Amandoi avem 23 de ani, si va rog tare mult sa nu ne criticati, stim ca foarte bine ca am riscat foarte mult, iar asa ceva probabil nu o sa mai facem ceva vreme! Acum vine intrebarea mea pentru voi, credeti ca am ramas insarcinata?

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Imposibil daca nu a ejaculat in tine! Eu zic ca la 23 de ani, amandoi ar trebui sa stiti lucrurile astea.

| neutrino a răspuns:

Poate ca ne explici si noua cum te-a atins el vertical si cu ce. Totusi, daca nu te-a penetrat ( dar esti sigura?), poti sta linistita!

| Andrei258 a răspuns (pentru neutrino):

Atingere vericala cred ca este atingerea stand pe oat jos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ati riscat foarte mult sa ce? Sa ramaneti ignoranti la 23 de ani si sa nu stiti cum se fac copiii? Daca la varsta asta pui o astfel de intrebare, consumati oxigenul de pomana.

| Andrei258 a răspuns:

Daca nu a existat p[enetrare nu aveti cum sa fiti insarcinata acel lichi trasparent pe care la gasit pe penis este lichidul preejaculator acesta apare in urma exicitarii

| Lavii007 a răspuns:

Acel lichid e din cauza excitarii. Daca nu a fost penetrare, nu esti insarcinata.

| ana233 a răspuns:

Daca nu a fost penetrare, nu-ti fa griji, nu ai ramas insarcinata.

| fightforyourdreams a răspuns:

Erai in a 2 zi de ciclu sau dupa ciclu? Cum ti s-a mai raspuns,daca nu a existat penetrare,nu ai ramas insarcinata. Lichidul acela era lichid preejaculator, care de asemenea contine spermatozoizi, dar nu, nu esti gravida. ( daca erai si la perioada, sanse nule )

| magners a răspuns:

nu poti ramane insarcinata daca nu a existat penetrare si nu a ejaculat inauntru
god sake!
chiar aveti 23 de ani?