| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!

Sambata, eu cu prietena mea am facut hard petting (ne-am atins organele genitale). doar atat, deci nu a avut loc penetrarea, ca sa fie vorba de sex.
Dupa 15 minute de placeri, ea s-a dus sa se spele la baie, iar cat timp ea era la baie, am observat un mic lichid pe capul penisului meu.
Cand s-a intors am folosit un prezervativ pentru a continua petting-ul (din nou, nu a fost vorba de penetrare).
In aproximativ 2 ore, momentele frumoase au luat sfarsit si am mers amandoi sa facem un dus impreuna, tin sa mentionez ca ei i-a curs sange in timpul dusului (fiind in a 2a zi de ciclu, avand un ciclu de 5 zile).
Iar acum vine intrebarea mea pentru voi, este posibil sa fi ramas insarcinata? Iar in cazul unei sarcini nedorite, ce imi recomandati sa fac? Nu ne permitem (moral, si nici financiar) sa avem un copil acum.

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Nu se poate vorbi de sarcina, mai ales ca era la menstruatie. Ar fi bine totusi sa aveti grija cu pettingul asta, ca uite asa apar surprizele. Daca ejaculezi in apropiere de orificiul ei vaginal, e posibil s-o lasi insarcinata. Nu inteleg de ce nu faceti sex normal, protejat. Cred ca e mult mai sigur, decat ce faceti voi.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Copii nebuni, vă arde de lucruri serioase.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Era la menstrutie, nu a existat penetrare si nici ejaculare cum vrei sa mai ramana si insarcinata?

| PeFuga a răspuns:

Nu are cum sa fie insarcinata.

| Universe1445 a răspuns:

Nu te teme, nu are cum să fie însărcinată.

| VadimC a răspuns:

Clar ca e imposibil doar era virgina. Si mai ales ca nu ati avut contact sexual
(sau na-i ejaculat pe ia big grin)

| XM4 a răspuns:

Nu a avut loc ejacularea!