| CrazyCock a întrebat:

Salutare.
Îmi puteți spune și mie site-uri /aplicați serioase, unde se mai pot găsi fete/femei serioase pentru Chat/întâlniri/sex? Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu cauti fete si femei serioase pe site-uri porno?
Cred ca asocierea "fete-femei serioase" este la polul opus, cu pornul.
O fata/femeie serioasa, nu isi va face niciodata cont pe site-urile pornografice!
Ce cauti tu, sunt curve / prostituate, ca doar alea isi fac cont pe site-urile sexuale.
O femeie/fata serioasa o gasesti la locul de munca, la scoala, la biserica, la magazin, pe strada samd, dar niciodata pe un site pornografic.

| alina2k18 a răspuns:

Sentimente, tinder, meetme, okcupid.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

In parc.