| WolfyRo a întrebat:

Salutare..Imi puteti recomanda un site sau site-uri unde pot gasi autoturisme second hand de vanzare?
Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Autovit
mobile.ro
auto.ro
tocmai
olx

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Www.tocmai.ro
www.olx.ro
Sunt cele mai folosite, autovit si alte site-uri de profil percep anumite taxe pe care doar dealerii si le permit.

| OldSoul a răspuns:

Dupa cum a spus si VrumVrum, www.tocmai.ro si www.olx.ro sunt cele mai populate siteuri de masini pe langa altele, iti recomand sa cauti cu incredere masini pe aceste siteuri, nu vei fii dezamagit.

| Florian20405 a răspuns:

Salut.
In primul rand recomand www.autovit.ro dupa aceea www.bestauto.ro,www.auto.ro,www.tocmai.ro www.olx.ro www.mobile.ro
Ai timp o zii, doua sa-ti gasesti masina care o vrei.Cel mai serios site este autovit.Bafta!