| adytza99 a întrebat:

Mai fratilor,cum procedati voi cu fetele "intepate"?
Adica... Vorbeste cu tine,rade,glumeste, dar cand vine vorba de cv putin mai mult sunt frustrate...

NU INTELEG...Lamutiti-ma!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Toate fetele trebuie iubite, nu intelese!

7 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Dar de ce aveti impresia ca daca o fata rade si glumeste cu voi, baietii, automat trebuie sa faca si sex cu voi?
Poate asa le e felul, sunt extrovertite si le place sa se distreze dar nu tin neaparat sa se si culce cu fiecare cu care fac cate o gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci confuzie intre fetele intepate si fetele care nu vor sa aiba vreo treaba cu tine.

De asemenea faci o confuzie intre fetele intepate si cele de gasca.

Si nu in ultimul rand faci o confuzie intre fetele frustrate si cele care nu te plac.

Cam asta ar fi.

| StalkerSoul a răspuns:

Poate ii place de tine doar ca amic.

Depinde ce impresie ii lasi in prima faza unei fete, de atunci incepe sa infloreasca totul.

| bbu2eugen a răspuns:

Adica ele te vor ca amic si nu mai mult de amic.

| Gabriel_Puican_1991 a răspuns:

Daca vrei ceva mai mult decat sa ii fi best friend - cand face asta, intoarce-te si pleaca!
Mai bine ramane frustrata si cu gandul la tine decat sa te considere prieten bun cand tu vrei altceva de la ea!

| gabiesuper a răspuns:

În primul rând nu sunt toate fetele "frustrate" şi în al doilea rând, dacă glumeşte şi vorbeşte cu tine ce înseamnă asta pentru tine? Că ar vrea o relaţie cu tine? Mai întâi gândeşte-te că nu ceri prea mult, şi după abordează.