| nonny50 a întrebat:

Salutare. O intrebare mai intima si personala. Ca fete, credeti ca prietenul vostru actual ar accepta ca fostul prieten sa va duca acasa? [tu si cu fostul ati ramas amici]. Ca baieti, ati accepta ca pe actuala iubita sa o duca fostul acasa?

14 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Mai bine s-ar duce singura acasa decat s-o duca fostul.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu mi se pare deloc normal.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu,daca ar fi invers nu mi-ar placea sa il duca fosta acasa. Deci mai bine as merge singura acasa.

| Auslesse a răspuns:

Eu,sunt fata..si nu as accepta ca fostul sa ma conduca acasa(a fost ce-a fost, dar s-a terminat).
Si sunt ferm convinsa, ca nici un baiat nu ar accepta ca fostul s-o conduca pe prietena lui acasa! Deci, clar, NU!

| Anonima264 a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca in ambele cazuri raspunsul ar fi ''nu''winking

| ayosmdk a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| BeautifulMind a răspuns:

NU,in ambele cazur! iar eu nu as ramane amica cu fostulwinking

| JustDoIT11 a răspuns:

NU! in ambele variante laughing

| LolaAlina a răspuns:

Categoric nu. Tu ai accepta ca prietenul tau sa isi conduca fosta prietena acasa?

| nonny50 explică (pentru LolaAlina):

Sunt baiat, si nu, nu as accepta ca prietena mea sa fie dusa de fostul prieten acasa.

| LolaAlina a răspuns (pentru nonny50):

Asta era si parerea mea, incercam doar sa o fac sa se puna ea in locul lui. Sigur nu ar acceptahappy

| rogamingpc a răspuns:

Nu

| Adellyna99 a răspuns:

Pai daca relatia e stransa e clar ca da.Acum e doar parerea mea>kiss