| Adva a întrebat:

Ce parere aveti despre labiile mici care sunt mari? Va plac sau nu si de ce? big grin Eu personal le urasc... mi se pare ca arata oribil si ma gandesc ca mi-ar putea afecta viata sexuala. straight face

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea...
Avand in vedere numarul foarte mic de persoane care vor avea sansa sa le vada vreodata,pe mine nu m-ar interesa deloc! Asa sunt labiile tale si cui ii place,nu ai de dat socoteala nimanui!
Gandeste-te la persoanele cu defecte fizice evidente,cocoasa,nas enorm,gat scurt,etc.,traiesc intre noi si se integreaza perfect! De ce incerci sa-ti creezi singura complexe?
E adevarat ca varsta e de vina de cele mai multe ori,vezi si auzi fete care se complexeaza pentru picioare strambe,sani mici,cosuri sau burta,fara sa isi imagineze ca toate sau trec sau le vor accepta ca pe ceva de la sine inteles...
Viata ta sexuala,multumita acestui mic amanunt,ar putea fi punctata de o multime de picanterii, cu un strop de imaginatie.
Accepta-te asa cum esti, tu prima si o vor face si ceilalti!
Mult noroc!

| eforie a răspuns:

Nu afecteaza viata sexuala, si majoritatea baietilor le prefera asa mari, au cu ce sa se joace, ce sa mestece, se amuza pe seama lor si totul e spre binele posesoarei. Nu-ti face griji inutile, daca erau mici, mici, mici, ar arata ca si cum ai fi doar taiata, crede-ma, e mult mai bine asa.

| kracken a răspuns:

Sunt inestetice, dar nu prea vad cum ti-ar afecta viata sexuala.