| copilashu1 a întrebat:

Salutare.
Sunt cu o fata de 4 saptamana.
Inainte sa o cunosc, ieseam mult si faceam multe nebunii.
De Cand am cunoscut-o, m-am devotat total acestei fete si am impresia ca m-a luat de fraier.
Gen: ne vedem doar cand vrea ea.
Imi raspunde la telefon doar cand vrea ea.
Totusi, imi zice ca tine mult la mine. A dormit 3 zile la mine, inainte mi-a zis ca vrea sa plece tot virgina.
Am fost in ipostaza in care puteam sa fac sex cu ea...era decizia mea daca continui sau nu.
Ca sa-i arat ce mult o respect, m-am oprit si n-am facut sex cu ea.
Nu prea a apreciat accest lucru. 2 zile nu mi-a raspuns la telefon, dupa 2 zile imi trimite sms "te iubesc nu intreba nimic"...
Ce sa mai inteleg? cum pot sa fac sa ma aprecieze macar un pic din cat o apreciez eu? Pot salva aceasta relatie sau o las balta? stiu ca mai sunt fete.
Dar ea chiar imi place?
Astept pareri... multumesc

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, uite sfatul meu este sa ai rabdare cu ea, ai facut bine ca te-ai oprit la timp, asta i-a dat si ei de inteles ca esti un baiat de treaba si nu esti ca altii; Ai rabdare, de asta ti-a si dat sms spunindu-ti ca te iubeste, apreciaza ceea ce ai facut pentru ea.Asteapta ai sa vezi ca va fi bine, cu siguranta asta a fost un test pentru tine care din cate se pare l-ai trecut cu brio.Bafta si ai rabdare, ai sa vezi ca va fi bine.

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cam asa sunt femeile... cel putin pana la o anumita varsta... exact ca o pisica... face ce vrea ea, cand vrea ea, iar tu esti acolo doar daca vrea ea... dar asta se poate discuta... poate tu te-ai pus la dispozitia ei... Poti incerca sa-i faci acelasi lucru... Ignor-o putin! Vezi ce reactie are. De obicei cand t-i se ofera ceva pe tava nu vrei... Vrei ceva ce e departe si pentru care trebuie sa lupti-parerea mea

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Hmmm...cati ani copilashu? In primul rand spui ca esti prieten cu o fata de 4 saptamani...Chiar crezi ca o relatie, asa cum o visezi tu se poate cladi intr-o luna? Voi, tinerii de azi, sunteti egoisti, dorind sa va satisfaceti propriile dorinte, fara sa va ganditi la cel de langa voi... fara sa daruiti inainte de a primi... Dragostea nu este doar dorinta... ea implica sentimente si trairi profunde, care deocamdata nu le-ati descoperit impreuna. Vei mai trece prin astfel de situatii...si vei capata experienta si intelepciune...Pana atunci, te sfatuiesc sa-ti cauti o fata pe sufletul tau, care sa te-nteleaga si sa-ti fie un prieten adevarat, cu care sa comunici...nu sa-ti inchida telefonul...sau sa taca la telefon...sau sa scrie sms-uri fara temei...Si sincer, chiar tu ai spus ca doar o placi...nu o iubesti. Succes!

| monicaclaudia a răspuns:

Ce sa mai intelegi (( parerea mea ca trebuie ca sa cresteti un pic parca sunt jocuri de copii mici ( deci (( in final ( asteapta si timpul iti va raspunde (

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sp ca e o printesa si co o iub foarte tare si ca iti pare rau ca ai gresit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii, uneori fetele isi doresc ceva cu inima, dar cind gindesc cu capul se tem...asteapta putin, da-i timp sa se hotarasca ce e mai bine pentru ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un prost ca trebuia sa faci sex cu ea

| chybrytel a răspuns:

Gbrltdr numai prostii ai spus acolo! scuze ca am zis asta stiu ca esti mai in varsta decat mine dar vorbesc serios. ai spus numai balarii! copilashu1 fii atent... u mai bine fa cum a spus mlm pentru ca are dreptate! AI RABDARE!

| copilashu1 explică:

Daca mai conteaza pentru cinevalaughingazi sau facut 9 luni de cand ne cunoastem...n-am reusit sa o pun cu botu pe labe...laughingdar am facut sex cu ea...si am fost 3 luni impreuna si ne-am despartit de atuncea pana acum ne intalnim doar ca prieteni si doar pentru a face sexbatting eyelashes!hee heementzionez ca are prieten dar nu vrea sa o faca cu altu... dc? nu stiuhee hee