| Anonim13241 a întrebat:

Salutare TPU am fost impreuna cu o fata aproape 2 luni si intr-o zi mi-a spus ca vrea sa ne vedem si ca are ceva important sa-mi spuna. Dupa ce ne-am intalnit am stat si am povestit 20 de minute si apoi mi-a spus ca ar vrea sa facem o pauza cu relatia ca nu stie ce sa faca ca are mult de invatat si pretexte din astea.Mi-a mai spus si ca ar vrea sa tinem legatura si ca tine mult la mine ( asta s-a intamplat acum 4 zile). Acum este ca si atunci cand eram impreuna dar nu suntem dar tot la fel de apropiata e cu mine. Daca va rog sa-mi dati ceva sfaturi. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Din pacate relatia ta s-a terminat. Deocamdata este la fel pentru ca se simte vinovata fata de tine, dar se va departa usor-usor. Sa nu te mire daca a pus ochii pe altcineva. Nu ai ce sa faci, cel mai bine este sa accepti situatia si sa iti cauti alta fata. Nu este prea bine pentru tine sa continui o relatie stransa cu ea, asa ceva poate indeparta alte fete sau se poate ajunge intr-o situatie in care ea profita de tine.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Acceptă pauza mare și caută-ți altă fată.

| Fretus a răspuns:

Pai faza este ca vrea sa se desparta de tine dar nustie cum sa-ti spuna acest lucru din cate am citit eu.Nu vrea sa te faca sa suferi mai bine olasi balta si daca te va vrea inaoi te va cauta dar sa aiba un motiv intemeiat.

| Anonim13241 explică (pentru Fretus):

Am uitat sa mentionez ca s-a despartit de mine dar tot asa e si asta nu inteleg.