| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU,Am o prietena de aproape o luna și ia vine mă pupă
pe gura pe gat dar mie îmi este rușine de ea plus ca eu până acuma am vorbit numai cu băieții, nu sunt gay dar de o luna în
coace m-am cunoscut cu o fata și după o săptămână m-am
îndrăgostit de ea și ea de mine.Azi m-am certat foarte tare cu ea
deoarece mi-a propus sa facem sex și eu am refuzato.
Ce sfaturi îmi puteți da?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te reintorci in cercul tau de prieteni ca sa jucati o miut(z)a sau o baza. Probabil ca deocamdata esti doar un baietas inca insuficient de "copt" pentra a fi in stare sa intretii o relatie de cuplu cu o domnisoara. Sanatate.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Să te ferești de muieri cât poți!

| horansgang a răspuns:

Esti virgin?

| Steam321 a răspuns (pentru horansgang):

Da dar am 25 de ani și încă nu simt nevoia de a face s*x

| Steam321 a răspuns (pentru horansgang):

Dar tu mai ești virgin horansgag

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Sa treci la treaba frumosule cati ani ai? depinde si de varsta

| Steam321 a răspuns (pentru AnoNymOuSS11):

Eu 25 de ani

| Steam321 a răspuns (pentru AnoNymOuSS11):

Și ce sa îi spun iubitei mele ca sunt gay și ea nu știe e prea frumoasa pentru mine

| Steam321 a răspuns (pentru AnoNymOuSS11):

Cred ca ar fi bine sa termin relația cu ea nu vreau sa îmi bat joc de ea pentru ca eu
nu am simțit nimica pentru ea doar la început putina atracție și sa îi mai spun și ca
sunt gay? Ce sfat îmi dai?