| anonim_4396 a întrebat:

Daca te masturbezi inseamna ca te dezvirginezi?

7 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Depinde cum te masturbezi, iubita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate intampla sa te si dezvirginezi din masturbare indiferent daca esti fata sau baiat. Dar nu este obligatoriu. De regula la baieti mai greu cu dezvirginatul. Ei pot trai o viata intreaga virgini chiar daca se masturbeaza sau fac sex.Si ca femeie te poti masturba fara sa te deflorezi. Himenul are oricum un orificiu si este de regula elastic. In plus masturbarea se poate realiza fara sa ai treaba cu vaginul ci doar cu clitorisul si in cazul asta in mod cert nu te dezvircinezi.
Ati innebunit cu intrebarile astea. Daca vreti sa fiti virgini stati in banca voastra. Lasati-va in pace si pasarelele si cocosei pana in momentul in care veti fi pregatiti sa faceti sex.

Răspuns utilizator avertizat