| ranger2011 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o nelamurire, cam acum o saptamana am facut dragoste cu prietena mea, inainte de a incepe actul sexual mi-am pus prezervativul si dintr-o data excitarea a inceput sa scada, specific ca nu am ejaculat sau altceva, as dori sa stiu care este motivul, cineva mi-a spus ca din cauza ca noi eram mai "incinsi" si prezervativul ar fi fost rece din cauza asta...

Astept raspunsuri serioase nu date la misto... dau funda happy

3 răspunsuri:
| jasmine11 a răspuns:

Da... intotdeauna prezervativu iti scade excitatia, deoarece nu lasa sa iti atinga organele genitale direct, daca ar fi fara ai fi mult mai excitat, dar nu iti indic sa faci asta numai daca vrei un copillaughinglaughing sigur nu e vina prietenei tale, poate nu arata foarte bine cum vrei tu sa arate, si asta poate fi o problema.sau poate e prea larga. oricum tu sti mai bine.

| vipande11 a răspuns:

Frate renunta la prezervative. Prezervativele sunt pentru
"handicapati" care nu se stiu opri. Pentru numele lui dumnezeu doar o scoti inainte sa lasi in ea ce e asa mare lucru? Sau alti daca fata accepta si anal se gata acolo dar e cam scarbos. Eu iti recomand sa incerci si fara ca e mult mai placut. Sper ca ti-am fost de folos BAFTA

| Noname1465 a răspuns:

Poate prietena ta nu era destul de excitata.