| rrobi501 a întrebat:

Ascultati fratiilor de cand m-am despartit de prietena mea in seara banchetului nu mai pot sa imi fac nici-o prietena deci merg in masina si mi-se pare ca lumea se uita ciudat la mine iar fetele evita sa stea langa mine sau cel putin asa cred eu va rog dati-mi niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| Evonne a răspuns:

Fi mai indiferent. Fi genul de baiat inaccesibil. Nu umbla dupa fete sa umble cu tine laughing. Sti, ni se pare mai interesant un tip care ne respinge o data rolling on the floor))))))) Incearca sa intri intr-un alt cerc de prieteni.

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Asta e impresia ta amice -Tu crezi ca prietena ta e un fel de mare Conspiratoare si i-a determinat pe toti sa te priveasca cu altii ochi.Trebuie sa cunosti mai multi oameni si mai multe fete ca sa poti sa ai sansa sa iti faci o iubita noua.Iesi si intalneste oameni noi, socializeaza si nu te astepta sa ai o relatie asa imediata cu vreo fata, totul necesita timps si rabdare. Fetele observa ca esti disperat, te miros sa zic asa si nu prefera tipii care vor neaparat o relatie. Desi nu e nimic rau asa gandesc ele, au impresia ca unu care vrea neaparat o relatie vrea sa le-o si puna asa ca nu vor laughing.Fi natural si va fi ok.

| NuMaContrazice a răspuns:

Poate a raspandit ea ceva minciuni despre tine...

Răspuns utilizator avertizat
| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Le-a spus ca ai *** mica