| multimeN a întrebat:

Salutare TPU,sunt in clasa a XI-a si am o fata in clasa pe care o consider destul de draguta, frumoasa si desteapta.Astazi,inainte de ora de biologie vorbeam cu ea si inca un baiat ca sa recapitulam putin lectia; a inceput sa vorbeasca despre hormonul oxitocina ( hormonul fericirii) si a zis :,,Acesta provoaca fericirea si dragostea,si este asa." si m-a imbratisat.A fost un moment in care cred ca inima mi s-a oprit de fericire si nu am mai spus nimic ( a venit profesoara).
Dupa voi ea are aceleasi sentimente fata de mine sau a fost pur si simplu un exemplu?(avand in vedere ca vorbea si cu celalalt baiat, nu numai cu mine)

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Pot fi ambele variante, doar ai spus că fata-i desteaptă.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E inebunita dupa cocoselul tau, so pe ea!

| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de crezut ca nu a facut-o premeditat, in mod intentionat.Ar fi indicat sa stai cat mai mult prin preajma ei pentru a-ti da seama de reactiile ei ulterioare.Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca are aceleasi sentimente fata de tine de dragoste si fericire, cum ai tu fata de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele variante pot fi, si afla daca "a oprit inima si altora"

| MrLucas a răspuns:

In primul rand ridica un semn de intrebare faptul ca te-a imbratisat pe tine si nu pe celalalt cocos, insa faptul ca are deja prieten, eu nu cred in "am prieten dar il iubesc pe cutarescu"

| multimeN explică:

Am uitat sa mentionez ca ea are un iubit, ce putin asa mentioneaza pe facebook, dar la scoala niciodata nu zice nimic de el sau ceva

| дηÐяЄүßя؃ℓØ a răspuns:

Eu zic ca are aceleasi sentimente fata de tinewinking de dragoste si de fericire.