| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor. Am 16 ani si am avut primul sarut la varsta de 13 ani dar niciodata o fata nu m-a intrebat daca mi-a placut sarutul. Astazi, fiind combinat cu o noua tipa, am decis sa ne ducem intr-un parc sa ne plimbam. La un moment-dat, ne-am oprit si ne-am sarutat iar dupa ce am terminat ea m-a intrebat: "Ti-a placut sarutul?".
Problema este, ca nici o fata pana acum nu ma mai intrebat asta si sincer nici eu nu m-am gandit la o asa intrebare pentru ca mi se pare ca raspunsul e cu subinteles, M-am simtit putin prost pentru ca nu mai stiam ce sa raspund. Daca ziceam da e posibil sa ma fi crezut un obsedat sexual, daca ziceam nu, ma credea prost. Sincer am evitat intrebarea.
Ce sa raspund cand o fata ma mai intreaba asa ceva?

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Raspunde ca "da"no sa zica nimeni ca esti obsedat.doar nu ai vrea sa raspunzi nulaughing

Răspuns utilizator avertizat
| SebastianCMT a răspuns:

Daca tu simti ca ti-a placut si ca iti mai doresti lucrul acesta, fii sincer, nu ai de ce sa pari un obsedat daca spui DA!

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
De ce sa te creada un "obsedat sexual" pentru un sarut bun?
Si de ce sa eviti intrebarea?
Spune lucrurilor pe nume happy da sau nu, fii sincer cu ea happy
Fata vrea sa stie ce "gusturi"ai in materie de sarut, zic si eu ...Nu stiu ce vrea sa dovedeasca prin intrebarea aia putin "stupida"
Stii, normal ca ti-a placut, daca nu iti placea de opreai in mojlocul sarutului si plecai laughing

Acuma serios, spune-i verde in fata, da sau nu happynu te ascunde dupa deget pentru ca va veni o vreme cand o fata te v-a intreba "a fost bine seara trecuta cu mine?" Atunci ce o sa faci? happy

Bafta kiss

| Aron98 a răspuns (pentru Yasemyn):

Sarutul mi-a placut, dar nu ma asteptam la o asa intrebare.
Vreau sa zic, ca mi se pare logic ca mi-a placut. Mersi de sfat, data viitoare o sa imi fac mai mult curaj.

| Francu_Miandru_1990 a răspuns:

Noroc pe tine,macar fata are tupeu am dat de o gramada care nu puteu nici sa ma pupe pe obraz in fine daca ti-a placut ar fi trebuit sa-i zici, nu stiu ceva mai interesant sa o faci sa rada sau sa se simta bine, nu ai avut de ce sa eviti intrebarea pentru ca e o intrebare oarecare de la o fata, alta data spune-i ceva amuzant despre acela subiect, dar nu un banc ceva de gen da si asa o sa ramana nu stiu FII INVENTIV BAFTAhappy