| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor. Ce parere aveti despre o intamplare ca urmatoarea: Eu am un asazis prieten care s-a cam obisnuit cu mine acceptandui sal mai duc cu masina de colo colo si sal mai imprumut cu bani pe care el mai uita sa mii dea. El a avut o relatie de 2 ani jumatate pana acum 2 saptamani. In aceeasi zi in care ea s-a despartit de el, eu si ea ne-am cuplat si suntem impreuna si acum dupa 2 saptamani. El e disperat dupa ea si incearca sa o faca sa se intoarca la el, incercand sa se sinucida sa o ameninte atat pe ea cat si pe mine. Deasemenea e foarte naspa faptul ca 1 saptamana am fost impreuna si acum ea e la vreo 500 de KM de mine si continua sa vorbeasca cu el.Nu ma deranjeaza sa ramanem prieteni dar el ii baga pe gat toate cele si chiar ii propusesera sa fie amanti in caz ca se despart (asta cu mult timp in urma) dupa ce s-au despartit si normal ca a intrebat-o. Ea isi mai schimba din cand in cand cartela de pe o retea pe alta si eu oare ce sa cred ca face in cealalta retea cu toate ca am si eu minute si sms in acea retea. Ea nu e nici cea mai fidela fata pe care as puteao cunoaste de exemplu sustine ca ea la inselat pe el in nenumarate randuri ca sa se desparta de el si nu din curiozitatea de a experimenta ceva nou. Inca ceva eu am fost avertizat de mai multe persoane ca e posibil sa se fi cuplat cu mine doar pentru bunurile mele : O masina, un cont frumusel in banca, o viitoare casa si o slujba banoasa pe care o so mostenesc peste cativa ani. Uni zic ca poate sta cu mine si pentru sex. Ea este foarte usor de sedus avand o gramada de puncte care o excita foarte la indemana. Eu cred ca si eu sunt putin paranoic datorita dorintei mele de a avea o relatie serioasa si sa nu mai fiu dezamagit ca in trecut. Mai am multe de zis dar as vrea sa-mi spuneti parerea voastra pana acum si daca aveti ceva de intrebat va raspund cu placere.

Răspuns Câştigător
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Pai din punctul meu de vedere ca barbat, da, se preapoate sa stea cu tine pentru avere. O femeie cand iese in oras si vrea sa faca sex, o face, isi gaseste cu cine. Iar daca spui ca este o fata care este usuratica, o sa te insele si pe tine, asta o sa te faca de ras.

Daca arata bine, stai cu ea ca sa te dai mare si chestii de genul, dar nu ii da pe mana bani tai sau sa faci o prostie de tipul asta. Astea sunt vremurile, fetele gasesc unu cu bani, se marita, divorteaza si capata o parte din avere. (asta vis-a-vis de faptul ca ai spus de relatii serioase)

Gaseste o fata pe placul tau care sa fie eleganta, fidela si desteapta. (daca vrei ceva serios)

Bafta!