| Alexandru0509 a întrebat:

Salutare tuturor! cum imi pot cere scuze unei fete dar in acelasi timp sa ii spun ca o plac... Multumesc!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Scuzele sunt sincere? daca esti fals, te va ghici.
Acum depinde si de gravitatea greselilor fata de ea.
Iii zici sincer ca iti pare rau daca ai suparat-o si faptul ca iti este prea draga te-a facut sa calci peste orgoliul tau.
Dar ea simte ceva pentru tine? daca ea este paralela, poti sa stai si in genunchi ca nu te va lua in seama.
Sarbatori fericite happy

| Nonzen a răspuns:

Salut Alexandru! happy uite o idee mai jos:
"Îmi pare rău! Și recunosc că am greșit fiindcă pentru mine ești mai mult decât o amică."
Sărbători Fericite! big grin

| Darkman123 a răspuns:

Îi spui ca-ti pare rau si ca nu ai putea trai niciodata fara ea.Sau ai putea sa-i faci niste complimente happy