| LordCristobal a întrebat:

Salutari la toata lumea!
Fetelor, sa zicem ca intr-una dintre zilele Triunghiului de Foc(14 februarie, 1 martie, 8 martie)in loc sa va ofere flori,ciocolata sau alt cadou scump iubitul vostru va ofera o cutie de afine in forma de inimioara de la Mega Image. Apoi va spune ca a facut treaba asta ca sa fie mai nonconformist si ca s-a plictist sa va aduca flori,ciocolata si ca trebuia sa vina cu ceva nou.
Fetelor, cum ati reactiona in asemenea situatie? Ce reactie ati avea fata de iubitul vostru?laughing)))

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi ai dati idei e 1 martie. ms.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Le-aș mânca.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ai uitat de Dragobete deci e un patrat!
in marele orase au aparut ciresele cu 200 lei kilu. Daca vrei sa o dai gata cumpara-i cirese.

| Dragobeta a răspuns:

1. Nu vad triunghiul.
2. Simpatic.
3. De ce vrei sa fii banala?