| costi900 a întrebat:

Salutari la toti! am si eu o problema am 16 ani si nu am reusit sa-mi fac o prietena si nu stiu care este problema poate din cauza ca sunt inalt? (1, 90) oricum sunt un om de treaba nu fumez. de baut mai beau cate o bere cu prieteni... sunt de gasca,calm imi plac animalele prea putin timid. ce sa mai zic par blond ochi albastri, nu sunt gras nici slab fac si sala, ma inteleg bine cu oricine,ma adaptez cu orice fel de om, inteleg oameni, imi place sa comunic, sa ies. hmm totusi care ar putea fi problema? sper sa intelegeti ceva si sa nu radeti. happy v-am spus cate ceva despre mine. happy multumesc!

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Problema e ca nu ai gasit inca pe cineva care sa-ti intre la inima dar se va intampla si asta...

| JoshuaNNN a răspuns:

Cred ca nu stii cum sa "agati" fete, adica cum sa te bagi in seama cu ele si cum sa le faci sa te placa. happy

| Cosmin86 a răspuns:

Eu cred ca tu esti mult mai prost ca el

| costi900 explică:

Nu asta e problema... chiar imi place de cineva chiar tin la ea si o iubesc din suflet dar problema este ca nu cred ca ma place. eu vorbesc cu ea in fiecare zi in drum sper scoala si inapoi, o cunosc de mic. oricum are prieten.

| costi900 explică:

Am uitat sa precizez nu sunt un baiat care sasi doreasca sex etc. cum sunt alti. oricum va multumesc din suflet pentru sfaturi ma ajuta enorm aceste sfaturi mai ales LouLiwinking sincer iti multumesc ca spui asta sunt sigur ca exista si pentru tine un baiat cu 10 ani mai mare ca mine care sa te faca fericita happy si sper ca toti sa va gasiti jumatatea happy

| LouLi a răspuns (pentru costi900):

Ce dragut esti happy
Insa iti mai dau un sfat, bonus..senzatia asta de iubire pe care o simti. e doar o senzatie, crede-ma. Toti am trecut prin asta happy

| costi900 explică:

Hmm iLoveHoes mi-am dat seama ce fel de om esti numai dupa alte raspunsuri pe care le dai totusi pot sa zic ca esti prea plin de tine cu un caracter de cocalar si te crezi prea matur zic eu apai no u sti mai bine si oricum nu pentru mine nu conteaza ca ai spus ceai spus nu ma afecteaza in niciun fel. dar ma amuza caracterul tau de ***** laughing

| alixD a răspuns:

Stai linistit.Cred ca daca te'ai descrie unei fete cum ai facut aici "ar fi moarta dupa tine".(parerea mea eu asa as fi facut). Ramai la fel nu te schimba iti cei gasi u o pr buna ca tine intr-o zi.Bft multa!:*

| LouLi a răspuns:

Apuca-te de fumat si baut si vezi cum tabarasc toate pe tine. dupa principiul ca fetelor le plac baietii rai.

Glumesc, nu te schimba. Baietii buni sunt rari, asa ca nu-ti fa probleme ca esti diferit..intr-o zi cineva o sa te placa foarte mult pentru asta, si o sa te placa cu adevarat. Acum, insa, la varsta voastra, majoritatea fetelor sunt usor superficiale si nu prea mai pun pretul pe buna crestere sau bunul simt al unui baiat.
Daca aveai cu vreo 10 ani mai mult, m-as fi intalnit cu tine big grin

| cristynacris a răspuns:

Eu zic ca nu ai cautat destul, dar intr-o buna zi o s-o gasesti fata potrivita

| ana_7232 a răspuns:

Poti sa-mi lasi id tau ca sa iti zic mai multe happy

| onedirection4ever a răspuns:

Poate ar trebui sa preiei initiativa, sa intri in vorba cu fete, si sa ii intrebi pe prietenii cei mai apropiati ce cred ei despre tine, si nu uita sa le ceri sfaturi!