| Lucky_9459 a întrebat:

Se poate dezvirgina cu limba sau cu degetul?

Răspuns Câştigător
| ShineMe a răspuns:

Nu. Dc crezi ca fetele sunt virgine pana la primul contact sexual cu penetrare? Daca s-ar dezvirgina cu degetul nu ar mai fi nici o fata virgina

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Orice contact sexual inseamna dezvirginare, deci da.
Daca te referi strict la ruperea himenului, cu limba nu se poate dar cu degetul da.

| monyk a răspuns:

Buna, greu dar nu imposibil...totusi cu limba nu prea, dar cu degetul mai merge cu putin efort reusesti, asa ca...

| Dizzydizz a răspuns:

Incerkm?laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu limba nu, cu degetul da.

| alexxa18 a răspuns:

Cu limba imposibil si nici cu degetul nu prea se intampla de obicei...adica eu nu am cunoscut niciun caz...deci nu prea se intampla treaba asta decat fooaaarte rar.

| muffin94 a răspuns:

Nu

| Aliyaa a răspuns:

Da

| oana23madrid a răspuns:

Cu limba nu dar cu degetul e posibil...

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Ai tu forta in limba ca sa rupi un himenthinking

| ionela86 a răspuns:

Himenul nu se poate rupe cu limba, dar cu degetul da.

| FetitzzaAlintatha a răspuns:

Cu limba nu laughing iti tai limba fratele meuhappy cu degetu dawinking

| Snoopyyy a răspuns:

Cu limba? Tre sa ridici haltere cu limba ca sa dezvirginezi pe cineva laughing, Dar cu degetul... Poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se poate deflora cu degetul. Cu limba nu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga limba si incearca laughingrolling on the floor