| mariaionescu91 a întrebat:

Te poti dezvirgina cu degetul?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. NU te dezvirginezi cu degetul. Cu degetul te poti eventual DEFLORA adica sa-ti lezezi sau rupi himenul. Dezvirginarea se va petrece in momentul intretinerii primului act sexual in urma caruia in vaginul tau va fi introdus/bagat un penis real al unui baiat/barbat.

| mariaionescu91 explică (pentru corbulalbrosu):

Si cand se va intampla asta, va curge sange?

| Deliiiiiia a răspuns (pentru mariaionescu91):

Da

| aphrodite a răspuns (pentru mariaionescu91):

Da, dar stai liniştită va fi puţintel sânge.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru mariaionescu91):

Daca iti vei zgaria doar sau poate rupe putin himenul din neatentie, insa asa ceva se intampla destul de rar poate sa apara o mica sangerare care sa se rezume practic la cateva picaturi mici de sange.Cand te masturbezi de obicei o faci cu delicatete deoarece doar procedand asa poti spera sa ajungi sa simti placere.

| mariaionescu91 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu ma masturbez! prietenul meu a bagat degetul. si de aceea sunt curioasa ce se poate intampla happy multumesc

5 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Da.

| Drolja a răspuns:

Nu, poţi doar să rămâi însărcinată.

| Misfits a răspuns:

Neah, n ai noroc de data astawinking

| Ungureanus a răspuns:

Mai mult ca sigur