| ElementX a întrebat:

Daca imi penetreaza vaginul cu degetul ma poate dezvirgina? :-s

6 răspunsuri:
| Originalone a răspuns:

Iti trebuie ceva gros si pufos la atingere sa te dezghete.

| trăncănici a răspuns:

Vaginul nu poate fi penetrat de un deget fără dezvirginare! Dar de ce cu degetul, s-au terminat masculii din Romania? Văd că deja ai oferte speciale!

| LadyNaty a răspuns:

Sa stii ca da.Se poate.Bine,dar depinde si cum.Si daca e doar un deget e ok.Dar til largeste draga mea.Nu iti bate joc de corpul tau! Esti sigura ca vrei sa fie el primul? Mai gandeste-te! Poate vei regreta candva.Ai grija de tine! Referitor la raspuns, da, te poate dezvirginaa! Nu iti bate joc de corpul tausad.

| Nicoleta1621 a răspuns:

Nu.nu are cum nu ajunge degetu ca sa rupa himenu...

| alexutzalovebi a răspuns:

Sigur ca da...acum depinde si de modul in care o face...dar eu zic ca da.dar acest lucru il simti o mica durere poate si cateva pete de sange.

| vly a răspuns:

Draga mea nu se intampla nimic iti zic eu din propria experienta numai sa ai grija la igiena si la unghi s anul fie mari sau microbi sub ele in rest mergi innnainte simte-te binewinking