| DivineLady a întrebat:

Se poate sa ai sperma la 6 ani?

Mentionez ca testiculele si penisul nu s-au marit deloc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Nu poate sa existe sperma viabila la varsta copilariei, deoarece in cazul oamenilor de sex masculin, adica al baietilor, glandele hormonale si restul organelor reproducatoare se maturizeaza doar dupa o anumita varsta care in general se situeaza in intervalul de varsta cuprinsa intre 13-15 ani.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti fata (numele de la profil) sau baiat? De unde sa ai, băi copile, sperma la 6 ani? Te pomenesti ca ai pune-o de un copil daca ai avea. Vezi-ti de copilarie ca este cea mai frumoasa perioada din viata unui om.

| DivineLady explică (pentru darrio2007):

Da, sunt fata, insa am un fratior de 6 ani si parintii mei sunt ingrijorati pentru ca el este toata ziua cu mana pe penis si se plange de dureri in zona penisului, de asta am intrebat...

| darrio2007 a răspuns (pentru DivineLady):

Cred ca vede prea multe pe la tv sau pe la pc.

| Emilian65 a răspuns:

La 6 ani, testiculele si penisul tau nu sunt pregatite pentru producerea si ejacularea de sperma.