| isabella a întrebat:

Bunahappy am o prietena care e cu un baiat de 6 luni, se iubesc ff mult, si sau hotarat sa'si inceapa viata sexuala insa ii e frica sa nu afle parintii ei...credeti ca au cum sa afle? adica se produc schimbari fizice?:d...merita sa'si inceapa viata sexuala cu el? dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| cosmina16 a răspuns:

Parintii ei au cum sa afle doar daca o duc la un ginecolog si daca ea se inroseste sau se balbaie cand o intreaba parintii despre asta tongue
Schimbari fizice nu cred

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu se produc schimbari, dar daca este minora, trebuie sa discute cu parintii ei aceasta probleme INAINTE de a-si incepe viata sexuala. Fiindca dupa aceea va trebui sa se duca la ginecolog regulat, incepand cu prima luna dupa inceperea vietii sexuale si, daca e minora, va trebui sa fie insotita de un parinte.

| TąNyą a răspuns:

Dacă se iubesc mult da, dar ce vârstă are? măcar să aibă şi ea 16 ani.

Nu, nu-şi vor da seama decât dacă ea le zice.
Am înţeles doar că devi mai matură ca şi gândire
FantaSZy.

Răspuns utilizator avertizat
| ingerell a răspuns:

Mai cand va aud 'am o prietena'
oh go on
nu nu au cum sa isi dea seama parintii

| Anonim951 a răspuns:

Pai depinde cum fac sex, daca fac prea mult ea o sa inceapa sa mearga cu picioarele putin mai indepartate si s-ar putea sa aiba greturi. e la alegerea dansei happy funda?