| Alexandru_Paul_1994_5ple a întrebat:

Seara! Am o intrebare foarte serioasa, am facut sex si nu m-am terminat in prezervativ, am scos prezervativul si mi-am facut **** cu mana dreapta pe penis avand un fel de spuma( nu am ejaculat, mentionez) si am mers la baie m-am spalat pe maini circa 4-5 secunde cu apa si sapun, mentionez ca era in perioada infertila ciclul ea venit in 11dec in 19 am facut, si dupa ce m-am spalat i am introdus degetul de la mana dreapta in vagin de 2-3 ori, sunt sanse sa nu se fii inlaturat spermatozoizii? Sau ceva sa se intample?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca prietena era in a 8-a zi a ciclului menstrual adica in afara perioadei fertile, fiindca ti-ai spalat mainile inainte de a incepe sa o masturbezi prin "degetica" practicata, posibilitatea de a se forma/naste o sarcina se poate considera ca fiind aproape IMPOSIBILA. Incearca sa devii rational si sa te linistesti. Multa sanatate!

| vocea a răspuns:

Stai calm nu are cum sa ramana gravida.

| Stefanismyname a răspuns:

Nu se va intampla nimic

| bobbyG a răspuns:

Stai linistit ca nu se va intampla nimic