| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa imi dati un raspuns cat mai repede.
As vrea sa va spun ca, dupa ce mi s-a terminat mentruatia, am petrecut cateva zile cu prietenul meu. Nu am facut sex, insa el m-a excitat introducand degetul in vagin. Apoi si el s-a excitat si a mers la baie pentru a da sperma afara. Dupa aceea s-a spalat pe maini cu sapun, iar seara a introdus din nou degetul in vagin.
Acest lucru s-a intamplat de mai multe ori. Stiu ca s-a spalat pe maini cu sapan, deoarece nici el nu vrea sa se intample ceva neplacut sau grav.
Vreau sa va intreb daca, spalandu-se pe maini cu sapun, a scapat de orice urma de sperma?
Ma tem, oare as fi putut sa raman?
Mentionez ca am 17 ani, iar el 18.
Va rog din tot sufletul sa imi raspundeti cat mai clar si mai rapid ca sa pot sta linistita. crying

Răspuns Câştigător
| carynaaa a răspuns:

Eu zic sa stai linistita in afara faptului ca s-a spalat pe maini, din cate stiu in contact cu aerul spermatozoizi mor, deci nu ai de ce sa iti fatzi griji happy

| anonim_4396 explică (pentru carynaaa):

Multumesc mult de raspuns

| carynaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere happy

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Singurul lucru de care sa te temi acum este ca, prin introducerile repetate a degetelor, sa nu-ti fi afectat cumva mucoasa vaginului. O zgarietura, ceva, nu o simti la placere, dar mai tarziu poate sa te jeneze, poate chiar sa cauzeze si alte probleme.

| wolder a răspuns:

Ramai insarcinata doar cu penetrare.
Si daca s-a spalat nu avea cumthinking

| anonim_4396 explică (pentru wolder):

Multumesc mult de raspuns

| adyii a răspuns:

Nu se intampla nimic dor sa nu sti u daca ajunge acolo cu s asa o sa se intaple ceva dar asa nu se intample nimic

| Blueblueblueeah67 a răspuns:

Eu zic ca nu ai nimic. thinking nu ai de ce sa-ti faci griji

| antiprostie a răspuns:

Asta e o noua versiune de sex? bagi degetul, apoi te speli cu sapun? si iar il bagi si iar te speli...sa vezi cand o sa vina factura la apa, o sa-si bage degetul in fund!

| allthree a răspuns (pentru antiprostie):

Buna asta cu factura la apa!rolling on the floor