| PowerGirl27163 a întrebat:

Seara faina TPU, am o intrebare, i-am facut sex oral iubitului meu si-a dat drumul, a mers la baie, s-a sters, dar idiotul nu mai tine minte daca s-a spalat pe maini dupa si m-a frecat in zona intima cam peste 5 minute dupa sexul oral, exista sanse sa raman gravida daca nu s-a spalat pe maini? + sunt in perioada fertila

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai linistită nu există șanse sa ramîi însarcinată, chiar daca el nu se spăla pe mîini, sperma devine activa numai in interiorul vaginului si doar cu ejaculare din penis, nu asa de pe mînă de pe degete, deoarece spermatozoizii in contact cu aerul mor. Tu ce varsta ai? Inainte de a face sex, documenteaza te, gasesti sute de informatii pe net citeste. ce varsta ai?

| Emilian65 a răspuns:

Nu poti fi gravida.

| LoveSleep a răspuns:

A mers la baie și de acolo a venit cu mâinile îmbibate în spermă, ți le-a pus pe față, te-a sărutat și apoi ți-a băgat între 2 și 3 degete în vagin, timp în care niciunul dintre voi nu a văzut nimic. Plauzibil, a?
Cam trist, totuși. Sex oral vs frecat în zona intimă, aș zice că nu ai tras tocmai biletul norocos.

| PowerGirl27163 explică (pentru LoveSleep):

Deci exista posibilitatea sa raman?

| Sofer a răspuns:

Sigur sa șters pe mâini. Șanse zero.

| PowerGirl27163 explică (pentru Sofer):

Dar daca nu a facut-o, ar exista o sansa?

| Donsavas a răspuns:

Nu are cum sa fi ramas urme.

| Ely1234567 a răspuns:

Nu cred ca exista vreo șansă să rămâi însărcinată

| Ely1234567 a răspuns:

Nu pot să iti raspund în privat pentru că tu nu ai acceptat sa primesti mesaje.
Eu nu pot sa iti spun ce sa faci daca sa iei pastila sau nu asta tu decizi. Dar eu cred ca daca a mers la baie probabil sa spălat pe mâini. Dar daca iei pastila poti suferi dezechilibrari hormonale severe.
Asta doar tu decizi daca iei sau nu pastila?

| PowerGirl27163 explică (pentru Ely1234567):

Dar nu pot ramane, nu?

| Ely1234567 a răspuns (pentru PowerGirl27163):

Nu cred ca sunt sanse prea mari sa rămâi insarcinata

| PowerGirl27163 explică (pentru Ely1234567):

Aici nu stiu sigur. avand in vedere ca el mi-a spus recent ca atunci cand s-a sters pe maini avea doar pe mana stanga lichid, dar posibil sa fii avut si pe dreapta foarte putin, si s-a sters, pentru ca el cu mana dreapta a frecat, unde nu a avut lichid, posibil foarte putin, dar putin de tot

| Ely1234567 a răspuns (pentru PowerGirl27163):

Stai liniștită nu poți rămâne însărcinată nu te mai stresa