| chuckmanson a întrebat:

Sexul ar trebui sa fie ilegal.
De acord sau nu?

Răspuns Câştigător
| tasr1234 a răspuns:

De acord

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru cei singuri ca tine, da.

| Wr3nch a răspuns:

Nu, swxul nu ar trebui sa fie ilegal doar pentru ca tu nu ai cu cine sa il faci. laughing

| Hammurabi a răspuns:

Cred că e ceea ce urmează.
Să dea o lege ca sexul să devină ilegal și să ne înmulțim prin semințe.
rolling on the floor

| Goete a răspuns:

Da, ca sa nu iasa altii ca tine

| LordCristobal a răspuns:

Cum sa fie sexul ilegal?
Sexul e una din cele mai tari senzații și e foarte benefic organismului uman.
Legat de ilegalitate, sexul anal parca e ilegal.

| DonEduardo a răspuns:

Daca sexul ar fi ilegal, atunci cum ne-am mai inmulti? Pe langa asta, e o senzatie tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul în cadrul pornografiei infantile. Ăla da.

| Slovcehov a răspuns:

Sincer da avand in vedere ce rar e orgasmul feminin mi se pare o mare manipulare a femeilor stadiul in care a ajuns sexul in societatea noastra si mi se pare foarte rapey ca sunt atat de multi barbati ok cu faptul ca nu pot produce un orgasm