| 3anu1 a întrebat:

Si daca un copil de 11 ani face laba (masturbare) si nu iese sperma...ce inseamna, ce se intampla?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se intampla ca e prea mic si ar trebui sa lase tampeniile astea dupa varsta de 15 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Copilul ala poate sa lesine de la efort sau sa rupa cuculetul, tragand de el.

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca pur si simplu n-are alta treaba si... si-o freaca la rece. laughing

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că nu e destul de maturizat d.p.d.v. sexual.
Nu se întâmplă nimic deosebit - o să ejaculeze peste ceva vreme.

| Frank51 a răspuns:

Google.

| Sofer a răspuns:

Încă nu ai rezervorul plin ca să se scurgă ceva.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Pai nu are ce sa iasă big grin

Încă ești prea mic încât sa ai spermatozoizii.

Așteaptă pe la 15-16 ani.

| doctorandus a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Nu zau? Altii la 11 ani deja au ejaculat.

| teli92 a răspuns:

Jesus Christ, degeaba iti freci viermisorul la 11 ani. M-ai ai de asteptat poate peste 3 ani. Si eu la 11 ani nici nu stiam ce este cuvantul" laba"

| doctorandus a răspuns (pentru teli92):

Inseamna ca el e mai precoce decat tine. Daca ti s-a sculat abia la 14 ani inseamna ca ai facut foamea.

| teli92 a răspuns (pentru doctorandus):

Tu macar ai citit bine comentariul pe care l-am scris

| doctorandus a răspuns (pentru teli92):

Ceea ce ai spus nu este adevarat pentru toti adolescentii, altii la 11 ani deja au ejaculat.

| Paul_Ciobanu_1996 a răspuns:

Inseamna ca esti prost si deja s-a ajuns prea departe.
Pana la 17-18 ani, nici nu trebuia sa afli de asa ceva.

| doctorandus a răspuns (pentru Paul_Ciobanu_1996):

Prost sau te faci? Cui i se scoala, i se scoala, doar nu sta cu ea nefolosita pana la 18 ani.

| Andrei283 a răspuns:

Ai de *** mea 1 du-te la mama ta ca poate iti explica ea mai bine ca noi nu stim cat de repede intelegi iti explic prin cel mai simplu mod acum :esti prea mic ma ce vr asteapta pe la 15 16 ani dar pana atunci dezvirgineazate ca sa ai control erectiilor + formula de incepere salut TPU formula de incheiere dau funda

| Moiaer a răspuns:

Nu nu ti se intampla nimic mai asteapta

| Fundau a răspuns:

Eu am 12 ani si ejaculez
(fa laba o data in fiecare zi pentru o perioada lunga)