| anonim_4396 a întrebat:

Sotia mea m-a inselat acum un an, acum 2 luni am aflat. De fapt ea mi-a spus, am trecut peste am iertat. Avem 2 copii si nu stiu, am impresia ca se gandeste la el atunci când facem dragoste. Precizez ca e ea deasupra mea si tine capul sus si ochii închiși. Voi ce credeti? ma înșel eu sau asa este? Va multumesc, dau funda la raspuns.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

laughing hai ca esti tare,pai so fi gandit femeia,tu ce crezi ca numa daca a facut sex cu altul se gandeste? Se gandesc si alte femei care nu au facut,se mai intampla, dar si barbatii la fel, tu nu ai fantezii, tu nu ai vazut o femeie mai nu stiu cum si cand tio tragi cu nevasta sa tio imaginezi pe aia? Inseamna ca de aia so fi dus femeia la altul, vad ca numa ea te calareste tu doara stai si te uiti laughing poate de aia o fi nemultumita.
In sf intreab-o pe ea, e cel mai bine.Nu e nimic rau sa intrebi, chiar daca cineva are fantezii, e ok.La tine e chestia ca te simti tu naspa ca so gandi la ala.
Sa ai copii si sa te duci sa tio tragi cu altul naspa de tot.De ce a mai facut plozi daca ai arde de maciuca laughing

| anonim_4396 explică (pentru relian):

Nu frate nu ma calareste decat ea in pat muncim amîndoi eram curios sa aflu si alte păreri poate ma înșel eu de ce am iertat ba dau raspuns la toți datorită copiilor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da dau rasupuns la toaya lumea datorita copiilor

10 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Daca tot stai si te gandesti la asta nu stiu de ce ai mai iertato.
De unde sa stim noi la ce se gandeste nevastata.

| minrest a răspuns:

Asa fac femeile, mai inchid ochii ca sa se concentreze asupra senzatiilor. E normal sa fi banuitor, acum ca te-a inselat, dar cred ca cam toate au postura asta, capul sus si ochii inchisi.

| SG1995 a răspuns:

Dude, poate e relaxată și are orgasm.

| HazelEyes77 a răspuns:

E aiurea sa sa i analizezi fiecare gest pe care il face ba chiar si alea din dormitor cand faceti amor. Daca ai iertata o inseamna ca ai trecut peste si gata. Fara suspiciuni si neincredere ca aia nu mai e casnicie. Si multe femei tin ochii inchisi in timp ce fac dragoste cu partenerul si asta nu inseamna neaparat ca se gandesc la altii. Si nu i o crima pana la urma sa ai fantezii. Cu totii avem.

| anonim_4396 explică (pentru HazelEyes77):

Stiu ce spui incredere momentan nu mai am in ea si tot timpul am anumite bănuieli încrederea în timp se va recîștiga ea trebuie să de-a dovadă că pot avea din nou încredere în ea problema e de ce nu pot uita asa ușor e băiatul nostru are 4 luni si e conceput in luna mai 2017 tot in luna mai s-a intalnit cu ala. In luna aprilie nu a avut menstruatie deloc iar pe data de 3 mai 2017 a avut 2 picături rozmarine am facut un calcul dar nu imi iese ea s-a culcat cu ala pe 22 mai dacă ma puteti ajuta sa imi dau seama daca e al meu sau al lui bebe mic offf stiu ca un test adn rezolva tot problema e ca nu as vrea sa stie ca eu banii ca acest copil nu e al meu credeti ma ca nu stiu ce sa mai fac o iubesc mult da nu stiu ce sa fac daca e copilul lui am si o fetita de 4 ani ea seamănă cu mine băiatul nu îmi dau seama cu cine seamănă am impresia ca aduce cu el după poze vorbesc va multumesc frumos

| HadesSs a răspuns:

Cred ca se gandeste la negrii de aia cu scula mare laughing

| Laila12Izabela a răspuns:

Dacă tu, te gândești mereu la asta, nu inteleg de ce ai iertat-o.

| anonim_4396 explică (pentru Laila12Izabela):

Pentru copii am facut asta si pentru faptul că o iubesc enorm ne intelegem super bine comunicăm foarte mult asta e nici eu nu stiu de ce mintea imi spune ca nu trebuia iertată inima imi spune altceva asa ca m-am lăsat călăuzit de inimă