| Albertos a întrebat:

Spumetimi va rog cum pot sa seduc o domniisoara mai mare ca mine?

8 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Multe fete nu suporta sa fie intr-o relatie cu baieti mai mici decat ele! Deci ca sa o seduci ai nevoie de o basculanta de bani+masina sau sa arati ca tom cruise. Altfel ai f. slabe sanse

| dragos9234 a răspuns:

Te duci la ea si ii spui ''Frumoaso, bem o tuica?''si o dai pe spate.

| MauiNight a răspuns:

Greu seduci o femeie adevarata happy
Daca nu e vorba despre dragoste, atunci totul se va rezuma la bani si sperante dezamagitoare.

| Mell1321 a răspuns:

Demonstreaza-i prin comportamentul, discutiile tale, vestimentatia ta, esti mai matur decat iti spune varsta.

| flaviu1990 a răspuns:

Masina si bani si e ata asta vrea fata

| iRoby a răspuns:

Te duci la ea ii spui frumoaso stiu ca sunt mai mic ca tine dar imi placi mult vrei sa ne pupam?

| caldilac a răspuns:

Te bagi in vorba cu ea. o ajuti. ii iei apararea... o sa vezi cu timpul rezultate:* funda?

| figobv a răspuns:

O geanta cu baniwinking