| Catalin_4582 a întrebat:

Spuneti-mi repede ce sa mananc sa slabesc rapid (fac deja sport) si cum sa ma abtin de la dulciuri si alte porcarii.Am 50 de kg si 1, 60 dar mai vreau sa slabesc vreo 5 kg vara asta. Fac 10 ture de teren de fotbal pe zi plus 200 de genoflexiuni/abdomene si 50 de flotari dar dupa aia ma pun pe mancat si degeaba le-am facut.Va rog raspundeti repede FUNDITAAAA!

Răspuns Câştigător
| bbe a răspuns:

Din cate stiu varza arde grasimile.
deci e important sa mananci la aceleasi ore mereu.
eu am slabin intr-o saptamana 6 kg. si dpa aia am kontinuat kura si am slabit 35 de kg in 3 luni jumate

8 răspunsuri:
| lextim a răspuns:

Ai 50 de kg si vrei sa slabesti? pai esti deja foarte slaba! dar daca tot vrei, pofta de dulciuri nu-ti trece decat daca nu mananci! trebuie sa te dezobisnuiesti singura.
cand iti este pofta de mancare bea un pahar de apa sau mai mult si iti trece. dar continua cu sportul ca de la slabit brusc poti avea vergeturi si nu mai scapi de ele!

| bbe a răspuns:

Din cate stiu varza arde grasimile.
deci e important sa mananci la aceleasi ore mereu.
eu am slabin intr-o saptamana 6 kg. si dpa aia am kontinuat kura si am slabit 35 de kg in 3 luni sau 3 jumate

| bbe a răspuns:

Si fara sa fac vre. un sport

| scumpik010 a răspuns:

Sunt de parere ca nu e nevoie sa slabesti.greutatea ta la 1, 60 este normala...pentru ca daca scazi 10 din 1, 60 iti da 50...deci e ceva normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vomita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vomita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti perfecta nu mai trebuie sa slabesti:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu colon help