| dfnxjvgh a întrebat:

Statusuri despre culori, viata si vise. fundoi la primul cu cele mai multe si vot restul.:* scuze categoria

1 răspuns:
| ingerashhhh a răspuns:

1 Când aveam posibilitatea să-mi îndeplinesc visul, mi-am dat seama că şi pasiunile îmbătrânesc.
2 Când aveam posibilitatea să-mi îndeplinesc visul, mi-am dat seama că şi pasiunile îmbătrânesc.
3 A visa, asta-i fericirea, a aştepta, asta-i viaţa.
4 Nu ma caracterizeaza falsitatea, pacat de cei pe care ii caracterizeaza(caci doar cu asta vor ramane).
5 Nu merita sa plângi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plângi.
6 Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi, ci sunt cum sunt cand ma visezi...deci dormi mai mult ca sa visezi, sa vezi cum sunt cand nu ma vezi!
7 Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura
8 Fericirea este sensul şi scopul vieţii, întregul scop şi sfârşitul existenţei umane
9 Sa iti urmezi viata dupa parerile altora nu este decat o sclavie
10 Viata nu este o stiinta exacta, este o arta
11 Există o singură frumuseţe care nu se ofileşte o dată cu trecerea anilor: este frumuseţea interioară a spiritului. Această calitate a personalitatii fac să sclipească ochii unei femei reuşind s-o transforme dintr-o persoană mediocra într-una deosebită
12 Nici un bărbat nu crede că o femeie vorbeşte prea mult, când îl vorbeşte de bine.