| Catalynux a întrebat:

Stie cineva cum se numeste un spray de dat pe penis pentru o ejaculare mai tarzie?

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Lidocaină. Are la orice farmacie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai galatene de 24 de primaveri.io sant galatean de 35 de ani iar cu totul am 50.asculta la mine, lasa sprayul.cand esti tanar ejaculezi mai repede si cat timp fac eu o lucrare BUNA,tu faci trei rapide fiindca asta e legea firii. Daaar,pune botul si bea doua trei pahare de vin rosu inainte,si va dura mai mult, chiar binisor, iar daca o pui pe doamna deasupra, va dura si mai mult, pana cand vei invata sa-ti controlezi cat de cat ejacularea.nui vorba ca daca ea are ciuda pe unealta ta, cum o prinde carpa o face, dar daca e fata dasteapta stie si ea ce si cum sa te ajute.curaj si dai inainte.preludiul conteaza dar sa nu te infierbinti tu, ci sa o incalzesti bine pe ea.succes.

| Catalynux explică (pentru anonim_4396):

Nu consum alcool, deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu cu sprai pentru capul p0lii pentru intarzierea ejacularii. off.
Si acum intrebarea mea este, Man la ce iti trebuie asa ceva, esti gagikar cumva? Folosesti si tu prezervativ. Acuma nu mori.

| Catalynux explică (pentru anonim_4396):

Moare penisul de la prezervativ, e incomod si nu simt nici o placere, scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spray de dat pe penis pentru o ejaculare mai tarzie.

| j1NNNx a răspuns:

Ba, nu ai nevoie. Foloseste prezervativul si fa si 20 de partide daca te tine *** laughing!

Răspuns utilizator avertizat
| Diana1417 a răspuns:

Nu cred ca e nevoie de asa ceva