| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca baietii prefera una experimentata in locul unei virgine, dar am auzit ca unii au un sentiment special cand o fac cu o virgina, deci pentru acestia e intrebarea dacă e vreunul pe aici: De ce aveti un astfel de sentiment in timp ce pentru altii nu-i asa important? In afara de faptul ca sunteti diferiti ca persoane.

Răspuns Câştigător
| Iridescent a răspuns:

Acum ca sa-ti explic.Cand o faci cu una experimentata te straduiesti sa o faci sa se simta bine pentru ca exista teama interioara ca nu cumva sa fi tu cel mai slab din toata lista ei.Cand o faci cu o virgina stii ca esti primul si asta e un sentiment de siguranta, stii ca esti primul care-i deschide aceasta lume a placerilor.Primul care o atinge acolo. Primul din atata lumea care poate framanta trupul ei.

13 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
De unde stii ca baietii prefera o tipa experimentata? Generalizezi fara vreaun argument.
Stii zicala cu vulpea care nu ajunge la struguri? Asa si baietii. Cei care nu au avut/ nu pot avea vreo fata virgina zic ca vor experimentate.
Eu sunt de alta parere. Toti vor, macar o data in viata, o fata virgina. E pura, neatinsa, pe cand una cu experienta nu stii prin cate asternuturi a fost.

| RAY a răspuns:

Orice mascul vrea sa fie primul sa ridice trofeul deasupra capului lui si sa fie deasupra prieteniilor din gasca lui, daca ne uitam la aceste specii de primate masculul alfa are multe femele el se desvirgineaza primul tot e un fel de dumnezeu pentru toti, de aia nu ma mira ca stau mult cu o virgina sa se laude cu victoria lor, eu unu as alege o fata serioasa si sincera indiferent daca e virgina, exprimentata, de la ambele ai de invatat nu?

| corbulalbrosu a răspuns:

"Sentimentul special cand o faci cu o virgina" se poate aprecia sau caracteriza ca fiind o fantezie sexuala. Pentru altii reprezinta de fapt o placerea morbida de a vedea sange si provoca durere unei alte persoane, ceva similar cu placerea sadomasochistului.Un om cu toate "tiglele pe cap" va evita pe cat posibil un astfel de scenariu. Parerea mea.

| SkyPilot a răspuns:

Nu sunt genul care sa fi avut pretentia ca prietena mea sa fie virgina. Mi s-a intamplat sa fiu primul si pentru prietena mea si pentru o aventura. In cazul al doilea nu am simtit nimic special. Am avut un sentiment cu totul special atunci cand am fost primul pentru o fata pe care o iubeam. Daca stii ce sa faci si o faci sa simta placerea de prima data, reactia ei iti da o senzatie extraordinara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am cunosc pe unul care a avut numai c***e si cand a avut o virgina a apreciat-o mult, cunosc si pe unul care a avut cateva virgine prin urmare pentru el virginitatea e doar o situatie mai aparte. Dar a zis ca nu are atractie pentru virgine, daca s-au nimerit la el asta a fost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Corbulalbrosu iti respect parerea, si daca nu poate sa il evite? Adica daca el iubeste fata ce face? O trimite sa rezolve cu altul ca el nu poate fi atat de sadic? Asta n-ar fi barbat ci o muiere careia ii e frica sa vada sange.laughing In plus eu ma refeream la o altfel de placere, nu la placerea de a cauza durere altcuiva.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

In cei peste 20 si de ani de activitate sexuala am fost "nevoit-obligat" de cateva ori sa am de a face cu virgine si te asigur ca mi-am facut datoria constiincios si mai ales cu multa tandrete, insa din punctul meu de vedere un barbat in momentul dezvirginarii nu va simti nicio satisfactie mai ales daca deflorarea este foarte dureroasa (fata fiind cu ochii in lacrimi si inchircita de durere). Un asemenea spectacol nu provoaca satisfactie sau placere si in cazul in care esti o fire mai sensibila vei ramane marcat pe viata.

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Onania nu e chiar "activitate sexuala", e mai mult... onanie. Nici visele erotice nu prea sunt vazute ca si activitate sexuala. Dar macar ti-ai imaginat ca ai fi tandru, daca ti s-ar intampla, asa ca ai un plus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa ar trebui, sa invatam din orice experienta RAY25TM

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ar putea insemna asta? Cumva ca nu toti oamenii sunt la fel? EPIFANIE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Krakilla, n-am inteles mai nimic din ce ai scris... totusi mersi pentru parerea ta.

| Iridescent a răspuns:

Nu sunt unul din ei dar te pot intreba ceva.Cum iti place sa ti se serveasca o cafea buna? Pe tava adusa frumos si pusa in fata ta? sau pe tava, gustata inainte de chelner? si poate gustata si de nea Ionica de la 4.

| anonim11xx a răspuns:

Sunt unul dintre ei laughing...deci in cazul unei virgine, fata ia decizia de a accepta ceea ce inseamna ca ea chiar tine la acel baiat, lucrur de care isi da seama si un baiat iar in cazul unei femei experimentate, baietii incearca sexul doar pentru a experimenta lucruri noi sau fanteziile lor...